O nas


Przestronne apartamenty, zaprojektowane z myślą jako miejsce do pracy, jak i do wypoczynku.Stworzone zostały dla osób ceniących sobie komfort, luksus, lubiących wnętrza urządzone ze smakiem.

Zadbaliśmy więc o sprzęt oraz akcesoria najwyższej klasy i jakości, które są łatwe w obsłudze. Zatroszczyliśmy się o każdy szczegół, by sprostać wymaganiom naszych gości. Jesteśmy alternatywą dla dobrego hotelu. Staramy się również służyć swoją pomocą i obecnością wszystkim klientom,nasz personel jest zawsze uprzejmy i uśmiechnięty.

Apartamenty Dream Of Bydgoszcz ulokowane są blisko centrum miasta Bydgoszczy, ok. 150 m od ulicy Gdańskiej.

Gwarantują zatem pieszy dostęp do większości bliskich bydgoskich atrakcji: Opery Nova, Wyspy Młyńskiej, Starego Rynku, Teatru Polskiego, filharmonii.

Miejsce to jest również dogodnym pod względem komunikacyjnym. Znajduje się w bliskiej odległości od Dworca PKP, Dworca PKS (dojazdy tramwajem) oraz lotniska (dojazd autobusem bądź taksówką). Dla nikogo więc dotarcie na miejsce nie powinno stanowić żadnego problemu.


AktualnościApartamenty i Budynek


Przestronne Apartamenty zaprojektowane z myślą zarówno jako miejsce do pracy jak i wypoczynku.

Zadbaliśmy o sprzęt oraz akcesoria najwyższej klasy i jakości, które są łatwe w obsłudze.

We wszystkich Apartamentach umieściliśmy lodówkę, czajnik elektryczny, żelazko.

Natomiast drugą część stanowią większe Apartamenty z aneksem kuchennym, które wyposażone są dodatkowo w zmywarkę, płytę indukcyjną, okap, piekarnik oraz pralkę.

Budynek posiada windę, gdzie bez problemu zmieści się wózek dziecięcy, rower, a tym bardziej ciężka walizka podróżna.

Chętnie polecimy swoje usługi rodzinom z dziećmi, gdyż dysponujemy łóżeczkiem dla małego dziecka, a na ogrodzonym terenie naszego obiektu znajduje się uroczy plac zabaw dla trochę większych pociech.

Dla gości podróżujących samochodem mamy miejsca parkingowe w strzeżonej, podziemnej hali garażowej (za dodatkową opłatą), lub miejsce na parkingu na tyłach budynku.

Wi-Fi jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich gości hotelowych.

W przypadku wynajęcia Apartamentu na dłuższy termin odbywa się sprzątanie, które również jest uprzednio ustalane z gościem zgodnie z jego zapotrzebowaniem.

Recepcja jest czynna w godzinach 9:00-21:00

Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00 dnia następnego, wymeldować można się między 9:00 a 11:00